fbpx

 

Komputery otaczają nas z każdej strony. W dzisiejszych czasach ciężko jest sobie wyobrazić życie bez tych urządzeń. Są narzędziem pracy i rozrywki, dostarczają informacji, pozwalają się kontaktować. Ułatwiają artystom tworzenie, matematykom liczenie itd. Trudno się więc dziwić, że są tak potrzebne.

Komputer można porównać do pracy dobrego zegarka. Wszystkie komponenty powinny działać zgodnie i bez zarzutu. W przeciwnym wypadku może dojść do awarii. Trybik zegarka naprawi zegarmistrz, a do naprawy komputera konieczna będzie wizyta u informatyka.

Jakie usługi oferuje informatyk w Gdańsku?

Nasza firma MaxCon oferuje najwyższej jakości usługi z szeroko pojętej dziedziny informatycznej.

Zajmujemy się serwisem i naprawą komputerów, laptopów i innych sprzętów elektronicznych na terenie Gdańska. Bogate doświadczenie naszej wyspecjalizowanej kadry pozwoli rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane usterki – oczywiście, o ile będzie to możliwe. Często wydaje się, że cały sprzęt należy wymienić, a może chodzić o zaledwie jeden komponent – dlatego serdecznie zapraszamy do konsultacji – postaramy się pomóc!

Wdrożenie systemów informatycznych w Gdańsku

Informatyk w Gdańsku zajmie się także wdrożeniem i profesjonalną obsługą systemów informatycznych, w tym medycznych, takich jak na przykład: mMedica oraz KS-Apteka.

Prowadzą Państwo firmę? Oferujemy stworzenie strony WWW, zarówno prostej, jak i rozbudowanej. Dodatkowo posiadamy własną infrastrukturę sprzętową, która pozwala nam dobrać indywidualny pakiet hostingowy na potrzeby klienta.

Co więcej, zajmujemy się także tworzeniem systemów bezpieczeństwa – alarmowych oraz kamer przemysłowych CCTV. Posiadamy także ofertę outsourcingową dla firm. Nasz dział informatyczny to wyselekcjonowani specjaliści, którzy pozwolą Państwu zwiększyć efektywność swojego przedsiębiorstwa.

Potrzebny jest zakup najnowszych komponentów komputerowych? Prowadzimy sklep z laptopami, komputerami, peryferiami i wiele innych! I to wszystko w atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta MaxCon to najwyższej jakości obsługa informatyczna w Gdańsku! Serdecznie zapraszamy do kontaktu przez telefon (58 344 04 15) lub pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zapraszamy także do naszej palcówki na ul. Zbyszka z Bogdańca 1 w Gdańsku.

Zgodnie z naszą polityką prywatności na stronie używamy ciasteczek (plików cookie). Korzystając z serwisu wyrażasz na nie zgodę zgodnie z konfiguracją Twojej przeglądarki.