Na rynku informatycznym działamy od 1998r, w 2006 roku stworzyliśmy firmę MAXCON jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów poszukujących usług informatycznych najwyższej jakości. Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni ludzie, posiadający wysokie umiejętności techniczne nabyte zarówno na uczelniach, szkoleniach jak i w praktyce. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu naszego zespołu stale poszerzamy liczbę naszych zadowolonych klientów.

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne rozwiązania informatyczne dla małego i średniego biznesu oraz dla Klientów indywidualnych. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu i peryferiów komputerowych. Głównym obszarem naszej działalności jest Trójmiasto i okolice jednak świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję, że staniemy się dla Państwa odpowiednim partnerem do współpracy.

Zgodnie z naszą polityką prywatności na stronie używamy ciasteczek (plików cookie). Korzystając z serwisu wyrażasz na nie zgodę zgodnie z konfiguracją Twojej przeglądarki.
Polityka prywatności Potwierdzam Odrzucam