MaxCon - autoryzowany partner mMedica

MaxCon jako autoryzowany partner ASSECO oferuje wsparcie w zakresie wdrożenia, eksploatacji, obsługi i serwisu systemu mMedica.

KS-APTEKA to najpopularniejszy na rynku program wspierający codzienną pracę aptek od obsługi klienta po planowanie zakupów i polityki magazynowej.

Dzięki przekazaniu obsługi działu informatycznego naszej firmie uzyskają państwo dostęp do szerokiego wachlarza usług najwyższej jakości co pozwoli skupić się na podstawowej działalności firmy.

Sklep komputerowy

W naszym salonie sprzedaży znajdą Państwo szeroką ofertę nowego sprzętu komputerowego największych światowych producentów w atrakcyjnych cenach.

Wykonujemy naprawy i aktualizacje sprzętu jak i oprogramowania komputerów, laptopów, innego sprzętu elektronicznego (palmtopy, smartphone).

Oferujemy pojedyncze elementy jak i kompletne systemy telewizji przemysłowej, szeroką gamę systemów alarmowych, rejestracji czasu pracy oraz dozoru elektronicznego.

Hosting

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług proponujemy indywidualnie dobrane pakiety hostingowe w oparciu o własną infrastrukturę sprzętową

Hosting

Doświadczenie oraz współpraca z największymi dystrybutorami sprzętu pozwala zaoferować nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania w najlepszej cenie.

Stworzymy dla Państwa zarówno prostą internetową wizytówkę jak i rozbudowany sklep internetowy. Oferujemy także kompleksową obsługę poligraficzną.

Zatrudniając doświadczony zespół fachowców zajmujemy się tworzeniem na zlecenie a także obsługą serwisów WWW. Dzięki kreatywnemu zespołowi grafików realizujemy także projekty tworzące od podstaw wizualną prezentację firm i organizacji (od zaprojektowania logotypu poprzez serwisy WWW, oznakowania siedzib i pojazdów aż po podstawowe materiały reklamowa jak ulotki, plakaty, kalendarze czy też gadżety reklamowe).